USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Gravata 4 Suites Cs 200M Em Cond Lindo Gravata (Gravata, Pernambuco) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Gravata 4 Suítes CS 200m em Cond Lindo Gravatá Gravata 200m Conforto em Cond Lindo com 4 Suites Gravatá Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Gravata 4 Suites Cs 200M Em Cond Lindo

ex. Gravata 200m Conforto Em Cond Lindo Com 4 Suites

Förhandsbokning
2026-09-27
2026-09-28

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

64

Gravata 4 Suites Cs 200M Em Cond Lindo

 Gratis Wi-Fi

Gratis Wi-Fi på offentliga platser

 24-timmars tjänster

24-timmars reception

 Incheckning/Utcheckning

Snabbincheckning/-utcheckning

 Luftkonditionering
 Husdjur

Husdjur tillåtna


Villan Gravata 4 Suites Cs 200M Em Cond Lindo med 4 sovrum, som ligger 2 km från Alto do Cruzeiro Mirante, erbjuder en terrass med utsikt över trädgården. Denna villa, som har utsikt över trädgården, bjuder in gästerna att besöka Museu Sonho de Criança, som ligger cirka 15 minuters bilresa bort.

Villan med 5 badrum ligger också 3 km från Museu Memorial de Gravatá.

Gästerna kan också använda badlakan och handdukar tillsammans med en separat toalett och en dusch.

Köksfaciliteterna i villan Gravata 4 Suites Cs 200M Em Cond Lindo inkluderar kylskåp, ugn och glas, och det finns också matplats och utomhusmatplats.

  • Lokala sevärdheter
  • Capela de Sao Miguel
    2,6 km
  • Rodolfo de Moraes Park
    1,6 km
  • Museu Memorial de Gravatá
    3,3 km
  • Matriz de Sant Ana
    3,6 km
  • Paroquia Sao Paulo
    3 km
  • Escadaria de Felicidade
    1,4 km
  • Three Kings Monument
    3,1 km
  • Cancao Nova
    2,5 km
  • igreja batista
    3,9 km
  • Igreja Assembleia de Deus
    4,9 km
  • Flygplatser
  • Recife Flygplats
    91 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Gratis Wi-Fi på offentliga platser
  • Parkering
  • 24-timmars reception
  • Snabbincheckning/-utcheckning
  • Husdjur tillåtna
  • Säkerhet

Mat och drycker

  • Köksgeråd
  • Matplats utomhus

Aktiviteter och avkoppling

  • Solterass
  • Trädgård
  • Grill faciliteter

På rummet

  • Luftkonditionering
  • Sittgrupp
  • Uteplats
  • Terrass
  • Matbord
  • Tvättmaskin
  • LCD-TV
  • CD-spelare

Hotellregler

Incheckning: från 14:00 till 22:00
Utcheckning: från 08:00 till 10:00
  • Information om extrasängar
  • Inga extrasängar tillhandahålls i ett rum.

Vanliga frågor

  • ❓

    Finns det Wi-Fi i villan Gravata 4 Suites Cs 200M Em Cond Lindo?

    Ja, villan Gravata 4 Suites Cs 200M Em Cond Lindo tillhandahåller Wi Fi i allmänna utrymmen.
  • ❓

    Finns det ett kök i villan Gravata 4 Suites Cs 200M Em Cond Lindo?

    Ett komplett kök finns i villan Gravata 4 Suites Cs 200M Em Cond Lindo.
  • ❓

    Kan vi ta med våra husdjur till villan Gravata 4 Suites Cs 200M Em Cond Lindo?

    Ja, husdjur är tillåtna på villan Gravata 4 Suites Cs 200M Em Cond Lindo.
  • ❓

    Vilken utsikt erbjuds i semesterbostaden?

    Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna i semesterbostaden.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-09-27
2026-09-28

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Gravata 4 Suites Cs 200M Em Cond Lindo, Brasilien

Rua Quatro De Outubro 2000 Lote 170, Gravatá, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved